Cenník wellness

Vážení zákazníci, ponúkame Vám možnosť súkromného vstupu do novovybudovaného wellness s kapacitou do 8 osôb. Cenník vstupov je uvedený nižšie:

- vstup do wellness je 12,- € / osoba / 2 hodiny (uterák a plachta v cene) - minimálny počet osôb: 2 osoby.

Naše wellness je v prevádzke každý týždeň od utorka do nedeľe. Pondelok je vyhradený ako sanitárny deň a wellness je v týchto dňoch zatvorený. Vírivá vaňa - whirlpool je v prevádzke od 16. septembra do 14. júna. Mimo tohto termínu vírivku neprevádzkujeme. Pre využitie služby je potrebné vopred si objednať vstup na nasledujúcich telefónnych číslach: +421 907 294 724, +421 948 100 965, prípadne na e-mailových adresách: dvorska.mlyn@gmail.com, dvorska.mlyn@zoznam.sk , prípadne osobne.

Vstup do wellness je možné získať aj v rámci pobytových balíčkov či iných akcií. Pre viac informácií sledujte našu aktuálnu ponuku.

 

Darčekový poukaz do wellness

Zakúpte svojim blízkym darčekový poukaz na privátny vstup do wellness pre 2 osoby na 2 hodiny s fľašou šampanského za 35,- €. Pre využitie darčekového poukazu je potrebná rezervácia vopred. Vyhdradzujeme si právo zmeny termínov v prípade plného vyťaženia kapacít zariadenia. Pre viac informácií využite kontakty uvedené vyššie. Tešíme sa na Vašu návštevu.