Oslavy a akcie - virtuálna prehliadka

Plánujete oslavu, akciu, školenie či inú spoločenskú akciu? Máme pre Vás v ponuke rezerváciu priestorov pizzérie s kapacitou 35 osôb a novú spoločenskú miestnosť s kapacitou 40 osôb. Samozrejmosťou sú cateringové služby, ozvučenie, zabezpečenie živej ľudovej hudby, SMART TV s uhlopriečkou 102 cm na prezentácie a iné. Počas firemných akcií ponúkame možnosť grilovania - gril s príslušenstvom k dispozícii za poplatok.

Naši zákazníci využili túto službu na rôzne oslavy narodenín, menín, výročí, na svadbné hostiny ale aj na rôzne školenia, firemné stretnutia či kary.

Všetky akcie sú individuálne a preto Vám ponúkame individuálnu ponuku prispôsobenú Vašim požiadavkám. Základná cena je od 15,- € / osoba + 150,- € jednorázový poplatok za spoločenskú miestnosť alebo 100,- € jednorázový poplatok za priestor pizzérie.. Možnosť zapožičania flipchartu a plátna za poplatok. Pre viac informácii nás kontaktujte na nasledujúcich telefónnych číslach: +421 907 294 724, +421 948 100 965, prípadne na e-mailových adresách: dvorska.mlyn@gmail.com, dvorska.mlyn@zoznam.sk alebo osobne.