Ponuka ubytovania

K dispozícii je spolu 25 lôžok rozdelených v 5 apartmánoch a 5 izbách. Každý apartmán a izba má vlastné sociálne zariadenie a TV. K díspozícii je internetové pripojenie prostredníctvom Wi-Fi siete. Ponúkame Vám ubytovanie aj vo veľkom mezonetovom apartmáne, ktorý má 6 lôžok. Ubytovanie je dostupné počas celého roka. Bližšie informácie o cenách ubytovania nájdete v časti cenník. Počas roka ponúkame rôzne zvýhodnené balíčky. Pre viac informáciii sledujte pravidelne našu aktuálnu ponuku. Ubytovanie dostupné NONSTOP. Ak je pizzeria zatvorená, v prípade záujmu o ubytovanie využite telefónne kontakty +421 907 294 724, +421 948 100 965.

Ubytovanie v apartmánoch - virtuálna prehliadka

Pripravili sme pre Vás ubytovanie v 4 apartmánoch. Každý apartmán je mierne odlišný:

Apartmán číslo 1: spálňa s dvomi oddelenými lôžkami, sociálne zariadenie, vonkajšia terasa, TV, varná kanvica.

Apartmán číslo 2: spálňa s dvomi oddelenými lôžkami, obývačka (1 lôžko) so sedacou súpravou, sociálne zariadenie, vonkajšia terasa, TV, varná kanvica.

Apartmán číslo 3: spálňa s manželskou posteľou, obývačka so sedacou súpravou, sociálne zariadenie, TV, varná kanvica.

Apartmán číslo 4: spálňa s manželskou posteľou, obývačka so sedacou súpravou, sociálne zariadenie, TV, varná kanvica.

 

 

 

 

Ubytovanie v mezonetovom apartmáne - virtuálna prehliadka

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás ponuku ubytovania v najväčšom apartmáne v našom zariadení s celkovou kapacitou plnohodnotných 6 lôžok. Ide o mezonetový typ apartmánu. Na prvom podlaží je k dispozícii priestranná kuchyňa (mikrovlnná rúra, chladnička, varná kanvica, indukčný varič, riad), veľká obývacia miestnosť so sedacou súpravou, LCD televízorom, jedáleň a kúpeľňa. Na druhé podlažie sa dostanete masívnym dreveným schodiskom. Tu sa nachádza priestraná chodba, z ktorej sa dostanete do druhej kúpelňe a troch spální. Každá spálňa má 2 lôžka.

Celý apartmán pôsobí veľmi príjemným dojmom. K dispozícii sú balkóny s výhľadom do obce a blízkeho okolia.

Apartmán je pripravený len pre Vás. Príďte sa presvedčiť a ubytujte sa v našom zariadení.

 

 

 

 

Ubytovanie v izbách - virtuálna prehliadka

Vážení zákazníci, v rámci dokončenia novej prístavby sme pre Vás pripravili nové izby. K dispozícii je celkovo 5 dvojposteľových izieb - oddelené lôžka. Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením, stôl s 2 stoličkami, TV a varnou kanvicou. Samozrejmosťou je pripojenie do internetu cez WiFi.