Wellness - virtuálna prehliadka

Vážení zákazníci, wellness je uzatvorené až do odvolania.

Vážení zákazníci, ponúkame Vám možnosť využitia nášho wellness-u s kapacitou 8 osôb. K dispozícii Vám je fínska sauna, parná sauna, vírivá vaňa - whirlpool a tepidárium.

Máte radi súkromie počas saunovania či oddychu? U nás si ho môžete dopriať toľko, koľko len chcete. Vstup do nášho wellnessu je SÚKROMNÝ. Okrem Vás a Vašich blízkych vo wellnesse už nikoho iného neuvidíte.

S platnosťou od 15. 06. 2022 bude vírivka mimo prevádzky. K dispozícii sú pre vás sauny a tepidárium. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu.

Naše wellness je v prevádzke každý týždeň od utorka do nedeľe. Pondelok je vyhradený ako sanitárny deň a wellness je v týchto dňoch zatvorený. Vírivá vaňa - whirlpool je v prevádzke od 16. septembra do 14. júna. Mimo tohto termínu vírivku neprevádzkujeme. Pre využitie služby wellness je potrebné vopred si objednať vstup na nasledujúcich telefónnych číslach: +421 907 294 724, +421 948 100 965, prípadne na e-mailových adresách: dvorska.mlyn@gmail.com, dvorska.mlyn@zoznam.sk , prípadne osobne. Cenník vstupov do wellness nájdete tu .